Rewizyta zerówkowiczów z przedszkola francuskiego „Trampoline”

30 czerwca gościliśmy w naszym przedszkolu zerówkowiczów z francuskiego przedszkola Trampoline. Przedpołudnie rozpoczęliśmy wspólnym kółkiem śpiewając piosenki i zapoznając naszych gości z zabawą ruchową Klipper, Klapper auf die Schulter. Po muzycznej rozgrzewce wszystkie dzieci zamieniły się w małych architektów, po czym w grupach malowały i dekorowały wymarzone przedszkola. Wszystkie pracy były pełne fantastycznych pomysłów, każde przedszkole zupełnie inne i niezwykle inspirujące.
    Nasi wspaniali goście podarowali nam książkę o Paryżu, samodzielnie wykonane łańcuszki oraz pokazali nam swoje prace jakie dla nas pokolorowali – bawarską parę, którą zostawiliśmy w przedszkolu francuskim podczas naszej pierwszej wizyty. Na zakończenie wszyscy mieli okazję skosztować przepysznych francuskich rogalików z daktylową Nutellą, którą dzieci wraz z wychowawcami z Trampoline specjalnie dla nas przygotowali.
    Po wspólnej zabawie w ogrodzie nadszedł czas pożegnania. Mamy nadzieję, że zobaczymy się wkrótce, by móc znowu wspólnie się pobawić, pośpiewać i wzajemnie inspirować!