Festyn letni

7 czerwca odbył się w naszym przedszkolu letni festyn. Przebiegał on pod hasłem: Ekologia, a główną jego atrakcją był pokaz mody. Dzieci wraz z rodzicami zaprezentowali swoje „ekologiczne” stroje na profesjonalnym wybiegu. Festyn rozpoczął się występami dzieci, które pięknie zaśpiewały piosenki w języku niemieckim i angielskim oraz zagrały na instrumentach wykonanych wcześniej podczas zajęć. W czasie trwania festynu przygrywał zespół muzyczny ze Szkoły Niemieckiej. Za pomocą specjalnego zespołu Eko dzieci miały możliwość wzięcia udziału w różnych aktywnościach, mi.in.: bańki mydlane, prace plastyczne, malowanie twarzy. W drugiej części ogrodu czekały na wszystkich gości pyszne potrawy z grilla, ciasto, owoce i inne pyszności przygotowane przez rodziców.